REKLAM VERMEK İÇİN
20 Ağustos 2018 Pazartesi
Anasayfa > SİVEREK > Siverek’te Yılın İdarecileri ve Öğretmenleri Seçildi

Siverek’te Yılın İdarecileri ve Öğretmenleri Seçildi

12.01.2018 11:25 12 14 16 18 yazdır
Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Türk Eğitim-Sen tarafından Yılın enleri ödül töreni düzenlendi.
Siverek’te Yılın İdarecileri ve Öğretmenleri Seçildi
İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Eyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezinde düzenlenen programda yılın idarecileri ve öğretmenlerine plaket verildi. Programa memleketi Gümüşhaneye giderken Tunceli’de 16 Haziranda kaçırılarak şehit edilen Necmettin Yılmaz’ın Babası Hamit Yılmaz’da katıldı.


Gecede şehit edilen öğretmenlerin anısına hazırlanmış slayt gösterisi izletilirken salonda bulunanlar gözyaşlarını tutamadı. Gece de Necmettin Yılmaz Yılın öğretmeni seçilirken, ödülünü Necmettin Yılmaz adına Babası Hamit Yılmaz alırken yaptığı konuşmada “Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşı olan tüm milletime şükranlarımı sunuyorum, iyi ki bu milletin bir evladı bir ferdiyim, bana Necmettin Yılmaz gibi bir evlat bahşetti ve şehit babası olduğum için Rabbime şükür ediyorum? dedi. Şehit öğretmenin ödülünü Hilvan Kaymakamı Halid Yıldız tarafından Babası Hamid Yılmaz’a verildi.Gecede yıl içerisinde yaptıkları çalışmalardan dolayı öğretmen ve idarecilere yılın “en iyi idareci ve öğretmen” plaketleri verildi.  Yılın idarecileri kategorisinde Ferit Akçalı, Nüsret Eryaman, Fatih Yaşa, Mehmet fahri Düşünekli, Sultan Kömlü , Murat Sevindik, Şenel Aksu Nasanlı ödüle layık görülürken yılın en iyi öğretmenleri kategorisinde Necmettin Yılmaz, Hasan Başdemir, Saliç Aktaş, Musa Bayram, Ezgi Yıldırım ödüle layık görüldü.Haber: Abdullah Hakan Lale 

Siverek.com.tr
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri