REKLAM VERMEK İÇİN
21 Eylül 2018 Cuma
Anasayfa > POLİTİKA > HÜDA PAR adayı Baylan Buğday ve Hayvan pazarını ziyaret etti

HÜDA PAR adayı Baylan Buğday ve Hayvan pazarını ziyaret etti

22.06.2018 11:04 12 14 16 18 yazdır
HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Aziz Baylan seçim ziyaretleri kapsamında hayvan ve buğday pazarını ziyaret etti.
HÜDA PAR adayı Baylan Buğday ve Hayvan pazarını ziyaret etti
HÜDA PAR Şanlıurfa 27. Dönem Milletvekili Adayı Eczacı Aziz Baylan, 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimler için çalışmalarını sürdürüyor. Baylan seçim çalışmaları kapsamında buğday ve zahireciler pazarı ile büyükbaş ve küçükbaş hayvan pazarını ziyaret etti.


Şiddeti bir çözüm yolu olarak görmüyoruz


Ziyaretlerinin ardından gazetecilere açıklama yapan HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekili Adayı Baylan, şiddeti bir çözüm yolu olarak benimsemediklerini belirterek, " Meselelerin şiddet yoluyla çözüleceğine inanmıyoruz. Sorun ve meselelerin müzakere yoluyla çözülebileceğine inanıyoruz. Sonuna kadar sulh kapısının açık tutulmasını; savaşa, kavgaya ve silaha asla prim verilmemesini istiyoruz. Biz her zaman barıştan, kardeşlikten yanayız. Sadece bölgemizde ve Türkiye'de değil, dünyanın hiç bir yerinde namludan bir tek mermi çıkmasını tasvip etmiyoruz" dedi.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz


Birilerinin söylem ve eylemlerinin birbiri ile çeliştiğine dikkat çeken Baylan, "Yıllarca en çok barıştan ve kardeşlikten bahsedenler en çok bu coğrafyamızda kan döktüler. Yıllarca coğrafyamızı huzura hasret bıraktılar. Annelerin ağıtları hiç dinmedi. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Halkımızın bunları iyi görmesi gerekiyor" dedi.
Siverek.com.tr
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri